MÖBLER / Bord / Fällbord 14544073
nr 1454 4073
Fällbord
1900-tal, Alrot, diameter: 74, höjd: 69 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 mars 2022
kl 18:34:43
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr